Dofinansowanie
na pompę ciepła

Uzyskaj dotację
z Instal-Term

INSTAL TERM SŁAWOBORZE

Instal-Term to firma ze Sławoborza zajmująca się sprzedażą i kompleksowym wykonaniem nowoczesnych, energooszczędnych instalacji sanitarnych i grzewczych.

Działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego.

INSTALACJE SANITARNE SŁAWOBORZE

Oferujemy szeroką gamę usług instalacyjnych m.in. montaż instalacji centralnego ogrzewania, pomp ciepła i wentylacji mechanicznej.

Ogrzewanie
podłogowe

Pompy
ciepła

Centralne
ogrzewanie

Kotły gazowe
kondensacyjne

JAK UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE NA POMPĘ CIEPŁA

Sprawdź w 30 sekund czy kwalifikujesz się na dotacje

Najczęściej
zadawane pytania

Uzyskanie dotacji na modernizację starego ogrzewania i montaż nowego źródła ciepła niesie ze sobą pełno wątpliwości i pytań. Przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych pytań do n as przez klientów, która ułatwi wam zrozumienie procesu instalacji jak i warunków jakie trzeba spełnić by otrzymać dofinansowanie.

Nie, świadczenie 500+ nie jest wliczane do dochodu wnioskodawcy.

 

Z programu czyste powietrze można uzyskać środki w zależności od dochodów. Maksymalna kwota dotacji moze wynieść 35 200 w przypadku pompy powietrze/woda oraz 50 900 w przypadku montażu pompy gruntowej. Natomiast w programie moje ciepło można otrzymać dotacje w wysokości 7 tyś na montaż pompy powietrze/ woda oraz 21 tyś. w przypadku instalacji pompy gruntowej.

Obecnie na Polskim rynku sa dostępne 2 dotacje Unijne. Czyste powietrze oraz moje ciepło. Czyste powietrze jest dotacją na termomodernizacje nowego budynku natomiast moje ciepło jest dotacją dla nowo powstałych domów.

 

Żywotność pompy ciepła jest zazwyczaj dłuższa niż innych źródeł ciepła, takich jak piece gazowe, na węgiel czy olejowe. Przy odpowiedniej konserwacji i regularnym serwisie może działać przez 15-20 lat, a nawet dłużej, co przekłada się na oszczędności i trwałość.

Oczywiście, możemy dostosować istniejący system grzewczy do pompy ciepła. Proszę podać więcej szczegółów, abyśmy mogli przygotować odpowiedni projekt.

 Proces instalacji pompy ciepła trwa zazwyczaj od 2 do 5 dni, w zależności od skomplikowania i rozmiaru instalacji. Zakłócenia w codziennym funkcjonowaniu budynku są minimalne, ale mogą wystąpić krótkotrwałe przerwy w dostępie do ciepłej wody i ogrzewania. Jesteśmy jednak dumni z naszego zespołu, który stara się zminimalizować wszelkie niedogodności dla naszych klientów.

INSTAL-TERM
PIOTR RACHWALIK

KONTAKT
Z BIUREM