Program
Czyste powietrze

Uzyskaj dofinansowanie

Program
Czyste powietrze

Uzyskaj dofinansowanie

Sprawdź w 30 sekund czy kwalifikujesz się na dotacje

Jeśli nie chcesz czekać - zadzwoń

Dotacja z programu
Czyste powietrze

Program Czyste Powietrze skupia się na wymianie starych pieców i kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizacji budynków jednorodzinnych by efektywnie zarządzać energią. Działania te nie tylko pomogą chronić środowisko, ale dodatkowo zwiększą domowy budżet, dzięki oszczędnościom finansowym.

Umów się na konsultację ze specjalistą przez formularz podany niżej. Wytłumaczymy wszystkie kroki które zrobimy dla Ciebie do uzyskania dofinansowania.


Konsultacje
ze specjalistą

Jeśli masz obawy dotyczące programu dofinansowania lub nie jesteś pewny czy pompa ciepła jest rozwiązaniem stworzonym dla Ciebie skontaktuj się z nami na bezpłatnej konsultacji.

Zapisz się na konsultacje ze specjalistą przez formularz podany niżej lub zadzwoń już teraz jeśli nie chcesz czekać.


Najczęściej
zadawane pytania

Uzyskanie dotacji na modernizację starego ogrzewania i montaż nowego źródła ciepła niesie ze sobą pełno wątpliwości i pytań. Przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych pytań do n as przez klientów, która ułatwi wam zrozumienie procesu instalacji jak i warunków jakie trzeba spełnić by otrzymać dofinansowanie.

Nie, świadczenie 500+ nie jest wliczane do dochodu wnioskodawcy.

 

Z programu czyste powietrze można uzyskać środki w zależności od dochodów. Maksymalna kwota dotacji moze wynieść 35 200 w przypadku pompy powietrze/woda oraz 50 900 w przypadku montażu pompy gruntowej. Natomiast w programie moje ciepło można otrzymać dotacje w wysokości 7 tyś na montaż pompy powietrze/ woda oraz 21 tyś. w przypadku instalacji pompy gruntowej.

Obecnie na Polskim rynku sa dostępne 2 dotacje Unijne. Czyste powietrze oraz moje ciepło. Czyste powietrze jest dotacją na termomodernizacje nowego budynku natomiast moje ciepło jest dotacją dla nowo powstałych domów.

 

Żywotność pompy ciepła jest zazwyczaj dłuższa niż innych źródeł ciepła, takich jak piece gazowe, na węgiel czy olejowe. Przy odpowiedniej konserwacji i regularnym serwisie może działać przez 15-20 lat, a nawet dłużej, co przekłada się na oszczędności i trwałość.

Oczywiście, możemy dostosować istniejący system grzewczy do pompy ciepła. Proszę podać więcej szczegółów, abyśmy mogli przygotować odpowiedni projekt.

 Proces instalacji pompy ciepła trwa zazwyczaj od 2 do 5 dni, w zależności od skomplikowania i rozmiaru instalacji. Zakłócenia w codziennym funkcjonowaniu budynku są minimalne, ale mogą wystąpić krótkotrwałe przerwy w dostępie do ciepłej wody i ogrzewania. Jesteśmy jednak dumni z naszego zespołu, który stara się zminimalizować wszelkie niedogodności dla naszych klientów.

INSTAL-TERM
PIOTR RACHWALIK

KONTAKT
Z BIUREM